belmare telefon

0 850 255 18 89 (pbx)

Queenaba Beach Hakkında
Queenaba Beach Hakkında

Tesisimiz 2015 yılının Nisan ayından itibaren tamamen yenilenerek Queenaba Beach Hotel & Resort adı altında faaliyete geçmiştir. Silifke Caddesi üzeri kum kuyu mevkiinde bulunan QUEENABA HOTEL Mersin’e 43 km, Silifke’ye 42 km ve Şakirpaşa havalimanına 111 km mesafededir.

Eski Töbank Tesisleri' nin olduğu yerde bulunmaktayız. Kendine ait eşsiz bir koya sahip olup, birçok hizmeti bünyesinde barındırıyoruz. 26 adet deniz manzaralı, 24 adet kısmi deniz manzaralı odalarımız olmaktadır. Farklı konaklama taleplerine cevap verebilmek adına aile olası, junior suite ve garden süite seçenekleri olmaktadır.

Tesisimizde Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan restoranlar, özel plaj alanı, toplantı salonu, soyunma kabinleri, duş kabinleri, tuvaletler, otopark ve bungalov evler bulunuyor.

Toplantı salonumuzda 100 kişiye kadar etkinlik, kokteyl ve eğlenceler düzenleyebilirsiniz.

Nişan, kına ve düğün gibi özel kutlamalarınız için 1000 kişilik bahçemizde organizasyon

24 saat açık tesisimiz, deneyimli kadrosu ile hizmette sınır tanımıyor. Eşsiz sahili, aile, dost ve arkadaşlarınız ile güven içerisinde, huzurla ve doğa ile içi çe tatil yapma imkanı sunuyoruz.

Mersin’in en güzel doğa harikası altın kumuna sahip olan tesisimiz aynı zamanda dışardan günü birlik kulanım ile misafirlerimize hizmet vermektedir.

Yorgunluğunuzu atmak ve unutulmaz bir tatil geçirmek isteyen herkesi tesisimizde misafir etmek bizlere mutluluk verecektir.